V'35

Tijdens de V’35 brainstormen prominenten uit de politiek en het bedrijfsleven en verenigingsbestuurders over de toekomst van de studentenverenigingen. Hoe ziet dit eruit in 2035? Gezamenlijk wordt er ingegaan op een aantal uitdagingen, zoals duurzaamheid, maatschappelijke betrokkenheid en internationalisering

Het studieklimaat verandert onder druk van de overheid en hoger onderwijsinstellingen. Om studentenverenigingen klaar te stomen voor de 21e eeuw wordt de Conferentie Studentenverenigingen 2035 (V’35) georganiseerd. De V’35 wordt vaak georganiseerd op een vooraanstaande locatie in Nederland zoals bijvoorbeeld de Eerste Kamer. Het is voor bestuurders een interessante dag om vooruit te kijken naar de toekomst van studentenverenigingen.

In 2024 jaar stond de V’35 (toen nog V’25)  in het teken van het ondertekenen en implementeren van de Gedragscode. In het bijzijn van Minister Dijkgraaf en Regeringscommissaris Mariëtte Hamer ondertekenden 49 studentenverenigingen en (de toen nog) 12 Plaatselijke Kamers van Verenigingen de Gedragscode in het Academiegebouw te Utrecht.

Heeft u
vragen of
Interesse?

Bent u geïnteresseerd of heeft u vragen over een samenwerking met de LKvV en de V’35? Neem dan gerust contact met ons op. In een gesprek kunnen we bekijken wat we voor elkaar kunnen betekenen. De LKvV staat altijd open voor vernieuwende vormen van samenwerking.

Praeses

Jochem Hilckmann

Voor vragen over:


Praeses:
– Mediawoordvoering
– Gedragscode
– Het Cómite van Aanbeveling
– Algemeen aanspreekpunt

Portefeuilles:
– Beleids, Organisatie, Management Weekend
– Financieel Congres
– V’35 Conferentie
– Acquisitie
– Onderzoekscommissie

Vice Praeses / Quaestor Intern

Isaak van Haastrecht

Voor vragen over:


Vice Praeses:
– Hogeronderwijspolitiek
– Studentenhuisvesting
– Politieke Lobby

Quaestor Intern:
– Begrotingen en Realisaties
– Boekhouden
– Facturen
– Debiteurenbeleid
– Mail naar: quaestor@lkvv.nl

Portefeuilles:
– Sociëteitsdagen en Introductieweken          Congres
– V’35 Conferentie
– Vertrouwenscontactpersonen Congres
– Financieel Congres